Rynek pracy w województwie łódzkim

Paweł Dziemdziela
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Dziemdziela, Paweł; ORCID: 0000-0002-0656-8444 (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)
Rynek pracy w województwie łódzkim
Turystyka i Rozwój Regionalny, 2018, vol., nr 10, s. 33-42

Cytowania

1. Analiza społeczno-ekonomiczna województwa łódzkiego. Raport, Regionalne Obserwatorium Rynku Pracy, Łódź 2016.
  2. Badanie Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL), dane za lata 2013–2015, Główny Urząd Statystyczny, Warszawa.
  3. Drozdowski R.: Rynek pracy w Polsce. Oczekiwania, strategie dostosowawcze, Wydawnictwo Naukowe UAM, Poznań 2002.
  4. Główny Urząd Statystyczny, Vademecum łódzkie, www.lodz.stat.gov.pl/vademecum/vademecum_lodzkie.
  5. Kryńska E., Kwiatkowski E.: Podstawy wiedzy o rynku pracy, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Łódź 2013.
  6. Milewski R.: Elementarne zagadnienia ekonomii, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2008.
  7. Polska w liczbach, województwo łódzkie w liczbach (mapy, miasta, nieruchomości, GUS, noclegi, regon, wypadki drogowe, bezrobocie, zarobki, wynagrodzenie) na podstawie danych dane GUS, http://www.polskawliczbach.pl/lodzkie
  8. Potencjał rynku pracy województwa łódzkiego w obszarze zielonej i srebrnej gospodarki, Urząd Pracy w Łodzi, Łódź 2015.
  9. Rynek pracy w województwie łódzkim, specyfika i uwarunkowania, Urząd Pracy w Łodzi, Łódź 2006.
  10. Serwis informacyjny województwa łódzkiego, www.lodzkie.pl/sejmik.
  11. Sowińska A.: Praca w życiu człowieka, Polityka Społeczna 1991, nr 4.
  12. Strategia Rozwoju Województwa Łódzkiego, Zarząd Województwa Łódzkiego, Łódź 2006.
  13. Szydlik-Leszczyńska A.: Funkcjonowanie współczesnego rynku pracy: wybrane uwarunkowania, Difin, Warszawa 2012.